גישור משפחה

לעו"ד עילית גלעד מומחיות רבת שנים בפתרון סכסוכי משפחה, בזמן קצר, תוך מספר פגישות בין בעלי הדין, באופן שחוסך זמן רב, אנרגיות רבות, וכמובן – הוצאות כספיות משמעותיות.
גירושין הוא עסק לא זול – לא כספית ולא נפשית. כל הליך, כל בקשה, כל עניין – הוא בתביעה נפרדת (חלוקת רכוש – תביעה אחת, פסיקת מזונות – תביעה שנייה, פסיקת מזונות זמניים – עד הכרעה סופית הליך שלישי, קביעת זמני שהות או הסדרי ראייה – הליך רביעי, וקביעה זמנית – הליך חמישי, וכן הלאה).
אכן, הליכים בבית המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים גוזלים כסף רב, אך הם כרוכים לא רק בעלויות כספיות גבוהות (שכר טרחה נפרד לכל הליך, אגרות, הוצאות שנפסקות על ידי בית המשפט) אלא גם בזמן המתנה ממושך, שהרי בתי המשפט עמוסים להתפקע.
משכך, גם המחיר הנפשי, האמוציות והאנרגיות הרבות הכרוכות בהליכים אלה, גוזלות את כל המעורבים בהם.
עו"ד גלעד פיתחה מומחיות בתחום הגישור בתביעות גירושין בין בני זוג, ובסדרת פגישות, באווירה נינוחה, מביאה צדדים לכדי הסדר מכובד ומכבד, המסיים את הסכסוך, ומובא לאישור בבית המשפט כ"הסכם" בין בני הזוג.
פתרון זה יכול להתאים לזוגות המבקשים להביט על הסכסוך באופן רציונלי (עד כמה שהדבר לא קל לפעמים), ובמקום להשקיע מספר שנים בבתי המשפט ובתי הדין, תוך הוצאת כספים על שלל הליכים, להביא לפתרון מהיר, מוסכם, הוגן ונוח. דרך זו, בנוסף לכל, היא הדרך הכי פחות פוגענית בקטינים המעורבים, שכן התנהלות מלחמתית, באווירת סכסוך בין ההורים, ודאי לא תורמת לרווחתם, בעוד הגעה להסדר מהיר, מסייעת גם להם, לחזור לסטטוס קוו ואל שלווה או ביטחון בהמשך החיים.
משכך, הקמנו את מרכז הגישור למשפחה, עם חדרי ישיבות נוחים, באווירה נינוחה, בלב תל אביב.
כאן, אנו מציעים ליווי במספר פגישות להבאת הצדדים להסכמות, לניסוח ההסכמות בהסכם, חתימתו ואישורו בדיון קצר בבית המשפט בפני שופט, כך שיקבל תוקף של פסק דין.
בדרך זו, ניתן להתגרש ולהיפרד באופן נקי, קצר, הכי פחות פוגע והכי מכבד, ולהגיע להסכמות לטובת המשפחה, לחלוקת רכוש הגונה, ולהסדרים לטובת הקטינים, בלי לפגוע בהם ולבי להפוך אותם חלילה לכלי משחק בין הצדדים.

דילוג לתוכן