הטרדה מאיימת

משרדנו מציע טיפול משפטי זריז ומהיר, ללא עלות של אגרת בית משפט, באנשים המטרידים אותך (גם בני משפחה קרובים, גם שכנים וגם אנשים אחרים לגמרי), אנשים שמאיימים עליך, שפוגעים ברכוש שלך, מנהלים מעקבים אחריך, טורדים את מנוחתך ומאיימים על שלוותך.
הטיפול אינו יעיל רק למקרה והדברים נגררים למעשי אלימות של ממש או עבירות מין, אלא גם אם מדובר לפי שעה בהטרדות בלבד, בהצקות, באיומים בלבד ובמעשים שונים, חוזרים על עצמם, שנועדו בעצם להעכיר את שלוותך.

ובקיצור – להטריד אותך.

הטרדה מאיימת – טיפול מהיר
משרדנו מציע טיפול משפטי זריז ומהיר, ללא עלות של אגרת בית משפט, באנשים המטרידים אותך (גם בני משפחה קרובים, גם שכנים וגם אנשים אחרים לגמרי), אנשים שמאיימים עליך, שפוגעים ברכוש שלך, מנהלים מעקבים אחריך, טורדים את מנוחתך ומאיימים על שלוותך. כמובן אם הדברים נגררים למעשי אלימות של ממש או עבירות מין, אבל גם אם מדובר לפי שעה בהטרדות בלבד, בהצקות, באיומים בלבד ובמעשים שונים, חוזרים על עצמם, שנועדו בעצם להעכיר את שלוותך. ובקיצור – להטריד אותך. להוציא אותך מדעתך. להרוס לך נכס, רכב, בית, רכוש או אפילו את שמך הטוב. להטריד בטלפון. ללכת אחריך ברחוב או לשלוח אליך משהו שאמור להפחיד, להגעיל או פשוט להטריד.

אנו פועלים לפי החוק למניעת הטרדה מאיימת והחוק למניעת אלימות במשפחה, בשניהם לא נדרשת אגרת בית משפט, ויודעים גם להגיש בקשות ולקבל תוצאות בהתאם וצווים המפסיקים הטרדות כאלה, וגם לגונן ולהגן על אנשים שהוגשו נגדם בקשות לצווים על לא עוול בכפם, רק כדי להטרידם ולנקום בהם ולפגוע בשמם הטוב. סייענו עד היום לכמה מאות לקוחות שנאלצו להתמודד עם הטרדות שונות בחייהם והוצאנו צווים רבים למניעת הטרדה מאיימת או למניעת אלימות. כמו כן, מנענו הוצאת צווי הרחקה שלא לצורך ללקוחותינו אשר אחרים הגישו נגדם בקשות לצווי הטרדה, שלא היו בקשות אותנטיות, ונועדו לשרת מטרות זרות ולא הוגנות. חשפנו זאת בבית המשפט ומנענו או צימצמנו את הצווים כנדרש.
הטרדה או איום – מה אפשר לקבל בתוך זמן קצר מאוד?

ניתן לקבל צו משפטי, הניתן תוך שעות אחדות עד ימים אחדים, המונע מצד אחד להתקרב אליך או להמשיך בפגיעות. צו זה מסייע בטיפול במקרים שבהם מוגשת תביעה אזרחית או קובלנה פלילית, ואולם עד שההליך המשפטי מתקדם או מתנהל, ממשיך הפוגע להציק, ומשכך נדרש צו דחוף, זריז, מהיר וללא עלות.
ניתן גם לקבל ייצוג במקרה שבו אדם הגיש נגדכם בקשה לצו ללא כל סיבה נראית לעין, לצורך מטרותיו הציניות, ובמקרים כאלה גם לדרוש ולקבל הוצאות.

עו"ד רון לוינטל הוא עו"ד המוכר בתחום זה, הן במניעת הטרדות, הן בתביעה בגין הטרדות, תביעות לשון הרע והפרת הפרטיות, הטרדה מינית ומטרדים שונים. למשרדנו מומחיות גם במחיקת רישום פלילי במטרה למנוע עוד פגיעה בשמו של אדם. עו"ד לוינטל הוא יו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין בישראל, לשעבר יו"ר ועדת הביקורת בעיריית תל אביב יפו וחבר מועצת העיר, מופיע רבות בראיונות טלוויוניים ודמות מוכרת גם במסדרונות בתי המשפט. לעו"ד לוינטל וצוותו רקע עשיר בהגשת צווים כנגד הטרדות, בהשגת צווים אלה וכן בתביעות נזיקיות המבוססות על פיצוי בגין ההטרדות שהצו נועד למנוע. הצו טוב גם במקרים שבהם עצם הוצאת הצו, ומניעת המשך המטרד או האיום, תסייע למנוע את הצורך בהגשת תביעה לאחר מכן. לא פעם צו הרחקה הינו אפקטיבי יותר, משעה שהוא מסיים את המטרד באופן מיידי, ולא נדרשת תביעה (אלא אם רוצים לתבוע בגין הנזקים שנגרמו עד הוצאת הצו).

אנו הצלחנו להוציא צווים גם לעניין כמו הצבת מצלמה במעגל סגור המצלמת את ביתו של הנפגע, באופן שהורה להסיט את המצלמה מהכיוון שבו היא מצלמת או לבטל אותה לחלוטין. כך, לא מרגיש עוד הלקוח שלנו כמו אדם שחי בתוך "בית האח הגדול", כשהוא לפתע מצולם 24 שעות ביממה על ידי מצלמה של שכנו.